Get Adobe Flash player
You are here: MODELLER > BERNİNA AURORA 440

HAYAL DÜNYANIZA AÇILAN YENİ PENCERE

BERNİNA AURORA 440
BERNİNA AURORA 440

BERNİNA AURORA 440 QE

BERNİNA AURORA 440
BERNİNA AURORA 440

BERNİNA AURORA 440

BERNİNA AURORA 440 QE

Bernina Dikiş nakış makinalarının alanı mekanik hassasiyet, sağlamlık ve üst kalitedeimalatın uzun süreli İsviçre geleneğini yansıtmaktadır. Bütün dünyada BERNINA'nın üst, uç noktada dikiş,nakış ve yorgan dikişi sistemleri en iyisinin de iyisi (creme-de-la-creme) olarak göz önüne alınmaktadır.
Yeni olarak tasarlanmış BERNINA aurora ailesine ait makineler mükemmelşekilde dikiş makinesinin ve örnek yorgan dikiş makinesinin özelliklerini taşır. Aurora 440 QE, BSR baskı ayağının özelliğini bütün dünyaya tanıtan ilk dikiş makinesidir. Bu özellik bütün dünyada yorgan konusunda çok önemli bir buluştur. Bu mükemmel makineleredeğişik nakış dikicileri için isteğe bağlı olarak nalış modül ve nakış yazılım paketini ilave ediniz.
Başlatma / Durdurma düğmesi
Aurora'nın başlatma / durdurma düğmesi oldukça pratiktir. Bir ayak kontrolünü çalıştırmak germediğinden,uzun dikiş seansları gerçekten dinlendiricidir.
BSR-BERNİNA dikiş ayarlayıcı
BERNİNA dikiş ayarlayıcı gerçekten dünyada ilktir. Üç farklı tabana sahip baskı ayağı, değişik dikiş hızlarında dengeli dikiş uzunluğunu garanti ederek serbest hareketli kapitoneyi çocuk oyuncağı haline getirir.
Baskı ayağı baskı göstergesi
Aurora aynı zamanda baskı ayağı baskısının ekran görünümünü destekler. Her tip kumaş için baskıyı kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Geçerli ayar daima ekranda gösterilir.
Baskı ayağı görüntüsü
Seçtiğiniz nakış deseni veya dikiş tipi için tavsiye edilen baskı ayağı ekranda gösterilir. Bu özellik daima elinizdeki iş için doğru baskı ayağını kullanmanızı ve dolayısıyla işin sonuçlarından daha da memnun olmanızı sağlayacaktır.
Dikiş görüntüsü (Simge)
Aurora çok çeşitli dikiş deseni seçenekleri sunmaktadır. O anda kullanılmakta olan dikiş, daima ekran üzerinde kendine özgü bir simgeyle görüntülenir.
BERNINA Editor Lite yazılımı ve nakış modülü (isteğe bağlı) Aurora, Editor Lite nakış yazılımıyla birlikte gelir. İsteğe bağlı nakışmodülü ve bilgisayarınızla birlikte kullanıldığında, aurora tam bir nakış ustası haline gelir. Nakış desenlerinin çoğu dikilmeden önce yeniden boyutlandırma,aynalama,harf ekleme, renkleri değiştirme desenleri birleştime yoluyla çeşitli şekillerde değiştirilebilir. Entegre dizi kontrolü sayesinde, dikiş süreci daima izlenir.
Animasyonlar dikişin her aşamasında sizi bilgilendirerek süreçte adım adım ilerlemenize rehberlik eder.

ÜRÜN FİYATI VE KAMPANYALAR İÇİN İRTİBATA GEÇİN...

BERNİNA AURORA 440...KENDİNİZİ ŞIMARTIN

BERNİNA AURORA 440 BERNİNA AURORA 440 BERNİNA AURORA 440
BERNİNA AURORA 440
BERNİNA AURORA 440
BERNİNA AURORA 440

  

BERNİNA AURORA 440...Etiketler

bernina,bernina nakış,piko makinaları,bernina izmir,bernina dikiş makinaları,bernina nakış makinaları,bernina piko makinaları satışı,dikiş makinaları servisi,bernina overlock,bernette,artista..pfaff  servisi,janome  servisi,singer  servisi,ikinci el nakış makinaları,ikinci el dikiş makinaları,ikinci el overlock, ikinci el piko makinaları,nakış programları,en ucuz,izmir,izmir de