Get Adobe Flash player
You are here: MODELLER > BERNETTE 25

EN İYİSİNİ İSTEYENLERE ÖZEL

SİZİN BERNETTENİZ HANGİSİ

BERNİNA..BERNETTE 25
BERNİNA..BERNETTE 25

BERNİNA...BERNETTE 25

Bernette serisinin en üst modeli....
Bernette 25, elektronik ve en kapsamlı Bernette  modeli. Her şeyiyle yaratıcı  mükemmel bir fiyat / performans oranına sahiptir.   Bernette 25 ,60 Adet desen sayısı ve toplamda 155 Adet dikiş ve harf karakteri ile çok geniş bir desen yelpazesine sahip bulunmaktadır .
-7 mm zig-zag ve desen genişliği
-Desenleri birbirine ekleme özelliği
-Otomatik ilik açma
-Gözlü ilik dahil farklı ilik desenleri
-Otomatik iplik geçirme
-Kolay desen seçme
-Özel hafıza modu
-İsim yazabilme özelliği
bu özel makinanın sadece birkaç özelliğinden biridir...


ÜRÜN FİYATI VE KAMPANYALAR İÇİN İRTİBATA GEÇİN...

BERNİNA...BERNETTE 25...DİKİŞ ARTIK BİR ZEVK

BERNİNA...BERNETTE 25 BERNİNA...BERNETTE 25 BERNİNA...BERNETTE 25 BERNİNA...BERNETTE 25
BERNİNA...BERNETTE 25 BERNİNA...BERNETTE 25 BERNİNA...BERNETTE 25 BERNİNA...BERNETTE 25
BERNİNA...BERNETTE 25 BERNİNA...BERNETTE 25 bernette 25
BERNİNA...BERNETTE 25
BERNİNA...BERNETTE 25
BERNİNA...BERNETTE 25...Otomatik iplik takıcı Üst ipliği iğneye tek bir kol yardımıyla otomatik olarak takabilirsiniz.
BERNİNA...BERNETTE 25..İki kademe ayak kaldırma Özellikle kalın kumaş ya da çok katmanlı kumaşlarda dikiş için ayak ekstra yükseltilebilir.
BERNİNA...BERNETTE 25..Özel desen kapağı iplik makarası kolay erişim için üst kapak, makine iplik veya masura kadar çevirin. Desenler ve dikişler kapağın içerisinde görünmektedir. Tozdan korumak için dikiş sonra kapağını kapatın.
BERNİNA...BERNETTE 25..Gömme Volan Manuel olarak volan ile oynayabilirsiniz.. Volan kapağının zarar görmesini engellemek için gömme olarak tasarlanmıştır.
BERNİNA...BERNETTE 25..Kolay desen seçimi kadranından dikiş deseni seçme çok kolaydır. Seçilen dikiş deseni sayısı makinenin beyaz ön yüzünde kırmızı bir dijital ekranda belirir
BERNİNA...BERNETTE 25..İğne yukarı aşağı Bu tuşa dokunarak iğne istenilen zamanda aşağı yada yukarı doğru otomatik olarak hareket ettirilir.
BERNİNA...BERNETTE 25..Hız Ayar Çubuğu Makineyi istenilen süratte sabitlemek için kullanılır..
BERNİNA...BERNETTE 25...Hafıza Desenleri birbirine ekleyerek kendi desenlerinizi oluşturabilir,bu desenleri hafoza bölümünde saklayabilirsiniz..
Alfabe Bernette 25 toplam 155 harf karekteriyle istediğiniz her türlü yazıyı yazmanıza olnak sağlar.. Ayrıca büyük harf yada küçük harf olarakta metninizi düzenleyebilirsiniz.

Etiketler

bernina,bernina nakış,piko makinaları,bernina izmir,bernina dikiş makinaları,bernina nakış makinaları,bernina piko makinaları satışı,dikiş makinaları servisi,bernina overlock,bernette,artista..pfaff  servisi,janome  servisi,singer  servisi,ikinci el nakış makinaları,ikinci el dikiş makinaları,ikinci el overlock, ikinci el piko makinaları,nakış programları,en ucuz,izmir,izmir de