Get Adobe Flash player

AURORA 430

AURORA 430 AURORA 430 AURORA 430 AURORA 430
AURORA 430 AURORA 430 AURORA 430 AURORA 430
AURORA 430 AURORA 430 AURORA 430
AURORA 430
AURORA 430
AURORA 430
AURORA 430
AURORA 430
AURORA 430
AURORA 430
AURORA 430
AURORA 430
AURORA 430
AURORA 430

You are here: MODELLER > DİKİŞ & KIRKYAMA - PATCHWORK > AURORA 430

AURORA 430

aurora 430
tüm kullanıcılar ve kullanımlar için biri.
aurora sadece sansasyonel. Dikiş bu kadar kolay olmamıştı! Kullanımı son derece kolay olmasının yanı sıra, yeni özellikleri bir bütün ana tüm kullanıcılar ve kullanımlar için aurora bir makine yapmak.
Hiç merak sonra aurora o her şeyde çok başarılı olduğunu söyledi. Bununla beraber bir çırpıda muhteşem kreasyonları açabilirsiniz - güzel yatak örtülerinden gelen şirin pijama veya evde uzanmanız rahat terlik her şeyi. Çok yönlülük sadece aurora birçok erdemleri biridir. Bu, herhangi bir zamanda onları çağırabilirsiniz böylece Hatta kendi kişisel favori dikiş yanı sıra 60 dikiş kombinasyonları kaydedebilirsiniz 150'den fazla farklı dikiş programları artı 2 dikiş alfabe sunar.
TEME ÖZELLİKLER
*Hız ayar çubuğu
Makinayı pedalsız olarak kullanırken yada nakış yaparken motor sürat ayarını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz..
*Pedalsız kullanım düğmesi
Bu düğmeyi kullanarak makinaya pedal bağlamaya gerek kalmadan makinayı istediğiniz şekilde çalıştırabilirsiniz
*Dikiş seçimi
Makine üzerinde bu düğmeri kullanarak,istenilen desen numarası yazılır ve makine deseni yapmaya hazır hale gelir,kullanımı çok pratiktir
*Basıcı ayak göstergesi
Kullanılan kumaşa göre dilediğiniz gibi ayak baskısını ayarlayabilir,bu yapmış olduğunuz ayarı makine üzerindeki ekrandan takip edebilirsiniz.
*Ekran sembölleri
Makine ekranında bağlı olan tüm aparatlar ve dikiş bilgileri semboller ve grafikler ile görülür..bu sayede rahat bir şeklde desen ve dikiş ayarlarını yapabilirsiniz
*Otomatik iplik takıcı
Tek bir kolu kullanarak üst ipliğinizi iğnenize otomatik olarak takabilirsiniz..
*Masura sarma motoru
Ana motordan bağımsız olarak çalışan bu step motor sayesinde makinayi durdurmaya gerek kalmadan masuranızı sarabilirsiniz..
*Genişletme parçası
Çalışmalarında rahat bir kullanım ve daha geniş bir alan sağlamak amacıyla bu parçayı kullanabilirsiniz..
*Aksesuar kutusu
Makine için verilen tüm ayakları ve küçük parçaları düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar.
*Nakış Modülü ve BERNINA Desen programı(opsiyonel)
Dilerseniz desen çizim programını satın alarak,sizde kendi desenlerinizi çizebilirsiniz..programın eğitimi firmamız tarafından ücretsiz olarak verilmektedir..
Ayrıca kasnak teşkilatı makinaya bağlı iken bilgisayar üzerinden desenleri makinaya aktarabilir.desen üzerinde istenilen değişiklikleride yapabilirsiniz.

Etiketler

bernina,bernina nakış,piko makinaları,bernina izmir,bernina dikiş makinaları,bernina nakış makinaları,bernina piko makinaları satışı,dikiş makinaları servisi,bernina overlock,bernette,artista..pfaff  servisi,janome  servisi,singer  servisi,ikinci el nakış makinaları,ikinci el dikiş makinaları,ikinci el overlock, ikinci el piko makinaları,nakış programları,en ucuz,izmir,izmir de