Get Adobe Flash player

BERNİNA 780

BERNİNA 780 BERNİNA 780 BERNİNA 780 BERNİNA 780
BERNİNA 780 BERNİNA 780 BERNİNA 780 BERNİNA 780
BERNİNA 780
BERNİNA 780
BERNİNA 780
BERNİNA 780
BERNİNA 780
BERNİNA 780
BERNİNA 780
BERNİNA 780
BERNİNA 780
BERNİNA 780

BERNİNA 780

   
 BERNINA 780: Onu çok seveceksiniz.
BERNINA 780  dikiş yapmanızı kolaylaştıran, yarı otomatik iplik geçirici sistemi, Bernina dikiş regülatörü (BSR), BERNİNA çift besleme ve nakış sistemi gibi en iyi kalitede olduğunu ispatlayan birçok özellik sunar.
TEKNİK ÖZELLİKLER
*Genişletilmiş Çalışma Alanı
BERNINA 7 serisi 10 inç lik mesafesiyle büyük dikiş projeleriniz üzerinde rahatlıkla çalışabileceğiniz, özenle düzenlenmiş geniş bir çalışma alanı sunar. Geniş kasnak alanında, büyük nakış desenlerinizi kolay bir şekilde işleyebilirsiniz. Ayrıyetten gerektiği zaman, BERNINA 780 bir çok aksesuar seçeneği de sunar.
*Sonsuz Nakış
Dokunmatik ekran yardımıyla, desenlerinizi yeniden boyutlandırabilir, desen ekleyebilir, döndürebilir ve de aynalayarak yaratıcılığınızı kullanma imkanı sunar. Nakış desenlerini, alfabeleri ve dekoratif dikişleri kişiselleştirme programı yardımıyla isteğinize göre düzenleyip kaydedebilirsiniz. Ayrıca değişik renk seçenekleriyle ön izleme yapabilirsiniz ve yaptığınız değişiklikleri makinenize ya da USB nize kaydedebilirsiniz. Desenlerinizi konumlandırdığınız noktayı görebilmek için "CHECK"  seçeneğini kullanabilirsiniz.
*The BERNINA Stitch Regulator (BSR)
BERNINA 780, BSR aparatı ile donatılmıştır.
BSR dikiş hızı çeşitliliğindeki uyumu veya doğru zigzag dikişi ayarlamalarınız için serbest hareket teknikleriyle size yardımcı olması için tasarlanmıştır. Makine ile birlikte sizlere takdim edilen standart bir üründür.
*BERNINA Çift Besleme
En iyi görünüm ve harkulade kumaş dişlisi.Bernina  Çift Besleme yeniliği ile en zor kumaşları bile çok kolay bir şekilde işleyebilirisinz. Gerektiğinde kolaylıkla iç içe geçirilebilir. Bernina Çift Besleme tamamiyle olağan dışı bir şekilde yürür.
*Toplam Dikiş Kontrolü
Bernina 780 harika bir dikiş kontrolü sağlar. Ne dikiş uzunluğu, genişliği, iğne konumlandırması ne de kombinasyon oluşturma konumunda hiçbir problem olmadan makine size dikiş detayları hakkında hatırlatma yapacaktır.
*Daha büyük Dikiş Memnuniyeti
7 serisi ihtiyaçlarınıza cevap vern makinelerdir. Örneğin, baskı ayağı dikiş başladığında otomatik olarak iner ve bittiğinde de kalkar. Makine dikiş sonunda otomatik iplik kesimini ve renk değişimini bile yapar. Ayrıca geniş dikiş projelerinizi tutmak için geniş bir çalışma alanı sağlayan pratik uzatma tablasıdır.
*Geniş Dikiş Seçimi ve Nakış Desenleri
Bernina 780 açıkça katagorize edilen ve kolayca erişim sağlayan yüzlerce  dikiş seçenekleri sunar. Ek olarak, 12 alfabe ve 130 u aşkın nakış desen seçenekleri vardır. Kendi nakış desenlerinizi de hızlı bir şekilde USB aracılığı ile yükleyebilirsiniz.
*İpuçları
Kullanıcı özellikleri ve dokunmatik ekran: Dikiş danışmanı ve öğreticiler ekranda size yardımcı olacak bilgileri direk sunar ve istediğiniz her hangi bir zaman diliminde de sorularınıza cevap verir
*Yeni BERNINA 9 Çağanozu
Bernina 7 serisinin açılışıyla BERNINA bir dünya ilki olan BERNINA 9 çağanozu sunar.  İki en iyi çağanoz teknolojisini birleştiren b 9 çağanozu patentini bekliyor.

   

Etiketler

bernina,bernina nakış,piko makinaları,bernina izmir,bernina dikiş makinaları,bernina nakış makinaları,bernina piko makinaları satışı,dikiş makinaları servisi,bernina overlock,bernette,artista..pfaff  servisi,janome  servisi,singer  servisi,ikinci el nakış makinaları,ikinci el dikiş makinaları,ikinci el overlock, ikinci el piko makinaları,nakış programları,en ucuz,izmir,izmir de