Get Adobe Flash player

ARTİSTA 630

ARTİSTA 630 ARTİSTA 630 ARTİSTA 630 ARTİSTA 630
ARTİSTA 630 ARTİSTA 630 ARTİSTA 630 ARTİSTA 630
ARTİSTA 630 ARTİSTA 630 ARTİSTA 630 ARTİSTA 630
ARTİSTA 630
ARTİSTA 630
ARTİSTA 630
ARTİSTA 630
ARTİSTA 630
ARTİSTA 630
ARTİSTA 630
ARTİSTA 630
ARTİSTA 630
ARTİSTA 630
ARTİSTA 630
ARTİSTA 630

You are here: MODELLER > DİKİŞ & KIRKYAMA - PATCHWORK > BERNİNA ARTİSTA 630

ARTİSTA 630

Artista 630 programı ve dekoratif dikiş modelleri ile geniş kapsamlı seçenekleri ile dikişi gelişmiş bir bilgisayardır.
Artista 630 ve 640 teknik yetenekleri ve tasarım açısından aurora modelleri ile ilişkilidir. Ilk göz çeken bu yenilikçi dikiş ve nakış sistemlerinin modern tasarım. Geniş renkli dokunmatik ekran ve fonksiyon düğmeleri onların büyük kardeş, Artista 730 anımsatır. Bu modellerin çoğu zaman kazandıran bileşenleri ve işlevleri ile benzersiz özellikler sunuyor.
TEMEL ÖZELLİKLER
*Dizlik ile ayak kaldırıp indirebilme
Gerçek bir BERNINA kolaylığı...Önemli yorganlama yada dikiş işlemlerinde ellerinizi kumaştan çekmeden dizlik tertibatı ile baskı ayağını kaldırıp indirebilirsiniz
*USB Hafıza çubuğu
Bu USB veri çubuğu sayesinde istediğiniz her türlü nakış desenini makineye aktarabilir,kişisel desenlerinizi rahatça uygulayabilirsiniz..
Ayrıca BERNINA Türkiye olarak bizlerde 800'ün üzerindeki deseni yükleyerek müşterilerimize hediye etmekteyiz...
*Fonksiyon düğmeleri
Bu düğmeleri hen nakış hemde dikiş modunda kullanabilirsiniz..
Dikiş modunda zig-zag ve adım mesafe düğmesi olarak kullanılır.Nakış modunda ise nakış deseninin tüm ayarları bu düğmeler ile yapılmaktadır.(desen büyütme,küçültme,çevirme,kasnak içerinde ayarlama vs)
*Ayak Baskısı ayarlama
En kalın kumaştan,en ince kumaşa kadar istenilen hassasiyette ayak basıncı ayarlanabilir..Bu sayede her türlü kumaşta en iyi kalite dikiş sağlanabilir..
*Özel Flourasan Aydınlatma sistemi
U şeklinde dizayn edilmiş olan bu özel aydınlatma sistemi her zaman berrak ve gözü yormuyacak şekilde ışık vererek çalışmalarınıza yardımcı olacaktır..
*Kişisel ayarlar
 Güvenlik Programı, parlaklık ve dokunmatik ekran rengini kendi kişisel ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilirsiniz..
*Masura sarma motoru
Ana motordan bağımsız olarak çalışabilen bu step motor sayesinde makinayı durdurmaya gerek kalmadan masuranızı sarabilir,hatta masura sarmanın sürat ayarını bile makina ekranından ayarlayabilirsiniz..
*Sürat ayar çubuğu
Makinanızı pedalsız kullanırken süratini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.Özellikle dikkatli ve yavaş çalışmanız gereken alanlarda en büyük yardımcınız olacaktır..
*Dikiş animasyonaları
Seçmiş olduğunuz dikiş yada piko deseninin animasyonu ve çalışırken iğnenin batımlarını dahi makinanızın ekranından takip edebilirsiniz
*Özel Desen Hafızası
Makinanın kendi hafızasında 90 adet çeşitli tarzlarda nakış deseni bulunmaktadır.Çiçeklerden,çocuk desenlerine,yorgan desenlerinden çok farklı uygulamalara kadar bir çeşitliliğe sahip olacaksınız.
Ayrıca makine ile hediye edilen USB hafıza çubuğunda ise 800'ün üzerinde Türkişi,Kanaviçe,Aplike,Çin iğnesi;Sargı,Maraşişi,Mutfak desenleri gibi benzersiz nakış desenlerinede sahip olabilirsiniz..
*Büyük Renkli ekran
BERNINA Artısta 640 Renkli ve Türkçe menüsüyle büyük bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır.Tasarımlarınızda ve çalışmalarınızda kolaylık sağladığı gibi bütün uyarıları net bir şekilde algılamanızı sağlar..

Etiketler

bernina,bernina nakış,piko makinaları,bernina izmir,bernina dikiş makinaları,bernina nakış makinaları,bernina piko makinaları satışı,dikiş makinaları servisi,bernina overlock,bernette,artista..pfaff  servisi,janome  servisi,singer  servisi,ikinci el nakış makinaları,ikinci el dikiş makinaları,ikinci el overlock, ikinci el piko makinaları,nakış programları,en ucuz,izmir,izmir de